FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy

LYCANS-FORUM
Forum Klanu Lycans

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
poczatkujący gracz
Autor Wiadomość
Zawi 

Wysłany: 2011-01-01, 11:06   poczatkujący gracz

Mam takie pytanie drodzy Lykanie w co na poczatku mam inwestowac zloto we wszysto po trochu ? czy moze musi byc czegos przewaga na starcie ?

GoON 
Administrator

Nick w BF: GoON
Serwer: 7
Wysłany: 2011-01-14, 03:06   

Obecnie b. ważna jest wytrzymałość, potem zwinność, siła, obrona, charyzma. Taką kolejność ja bym podał. Ważne jest też abyś wykupował i ładował talenty, które są siłą napędową w każdej walce. Na początek proponuję Ci talent, który przyspieszy regenerację i talenty z bonusem ataku. To zwiększy Twoją niszczycielską siłę. Sprzęt kupuj rozważnie i nie koniecznie ten, który jest na twój lvl. Na początku rozgrywki można przez niepotrzebne zakupy stracić złoto, które można było poświęcić na skille (pierwsze 20lvl).

Ps. Myślałem, że forum już zupełnie jest martwe i takim pozostanie. Miło jest zobaczyć w po tak długim czasie żywą duszę :) Witam w watasze! Ps. Który serwer reprezentujesz?

Zawi 

Wysłany: 2011-01-14, 15:52   

Dziekuje za odpowiedz hehe wchodzielm dos czesto ale ciagle pisalo ze przez ostatnie 24 godziny bylem tylko ja mi rowniez milo kogos tu zobaczyc :) jezeli chodzi o server to hrabstwo nr 6

GoON 
Administrator

Nick w BF: GoON
Serwer: 7
Wysłany: 2011-01-17, 09:23   

Jeden z pierwszych założonych klanów Lycans (być może nawet i pierwszy) :) Miło wiedzieć, że nadal funkcjonuje... Przydałoby się rozkręcić forum, ale te czasy w których klanowe fora były oblężane minęły chyba bezpowrotnie... Teraz jest czas na portale i blogi (przede wszystkim blogi). Jeśli publikacje byłyby regularne to może dałoby się ożywić taką stronę poprzez komentarze do wpisów... To chyba jedyne ratunku ;\

Odpowiedz do tematu