FAQ Szukaj U┐ytkownicy Grupy

LYCANS-FORUM
Forum Klanu Lycans

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
poczatkuj┬▒cy gracz
Autor WiadomoŠ
Zawi 

Do│▒czy│: 31 Gru 2010
Sk▒d: Pi┬│a
Wys│any: 2011-01-01, 11:06   poczatkuj┬▒cy gracz

Mam takie pytanie drodzy Lykanie w co na poczatku mam inwestowac zloto we wszysto po trochu ? czy moze musi byc czegos przewaga na starcie ?

GoON 
Administrator

Nick w BF: GoON
Serwer: 7
Do│▒czy│: 14 Lis 2007
Wys│any: 2011-01-14, 03:06   

Obecnie b. wa┬┐na jest wytrzyma┬│o┬Â├Ž, potem zwinno┬Â├Ž, si┬│a, obrona, charyzma. Tak┬▒ kolejno┬Â├Ž ja bym poda┬│. Wa┬┐ne jest te┬┐ aby┬ wykupowa┬│ i ┬│adowa┬│ talenty, kt├│re s┬▒ si┬│┬▒ nap├¬dow┬▒ w ka┬┐dej walce. Na pocz┬▒tek proponuj├¬ Ci talent, kt├│ry przyspieszy regeneracj├¬ i talenty z bonusem ataku. To zwi├¬kszy Twoj┬▒ niszczycielsk┬▒ si┬│├¬. Sprz├¬t kupuj rozwa┬┐nie i nie koniecznie ten, kt├│ry jest na tw├│j lvl. Na pocz┬▒tku rozgrywki mo┬┐na przez niepotrzebne zakupy straci├Ž z┬│oto, kt├│re mo┬┐na by┬│o po┬Âwi├¬ci├Ž na skille (pierwsze 20lvl).

Ps. My┬Âla┬│em, ┬┐e forum ju┬┐ zupe┬│nie jest martwe i takim pozostanie. Mi┬│o jest zobaczy├Ž w po tak d┬│ugim czasie ┬┐yw┬▒ dusz├¬ :) Witam w watasze! Ps. Kt├│ry serwer reprezentujesz?

Zawi 

Do│▒czy│: 31 Gru 2010
Sk▒d: Pi┬│a
Wys│any: 2011-01-14, 15:52   

Dziekuje za odpowiedz hehe wchodzielm dos czesto ale ciagle pisalo ze przez ostatnie 24 godziny bylem tylko ja mi rowniez milo kogos tu zobaczyc :) jezeli chodzi o server to hrabstwo nr 6

GoON 
Administrator

Nick w BF: GoON
Serwer: 7
Do│▒czy│: 14 Lis 2007
Wys│any: 2011-01-17, 09:23   

Jeden z pierwszych za┬│o┬┐onych klan├│w Lycans (by├Ž mo┬┐e nawet i pierwszy) :) Mi┬│o wiedzie├Ž, ┬┐e nadal funkcjonuje... Przyda┬│oby si├¬ rozkr├¬ci├Ž forum, ale te czasy w kt├│rych klanowe fora by┬│y obl├¬┬┐ane min├¬┬│y chyba bezpowrotnie... Teraz jest czas na portale i blogi (przede wszystkim blogi). Je┬Âli publikacje by┬│yby regularne to mo┬┐e da┬│oby si├¬ o┬┐ywi├Ž tak┬▒ stron├¬ poprzez komentarze do wpis├│w... To chyba jedyne ratunku ;\

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: